Inna lokalizacja

Atteli-grindeks-eu-lt_1200x600-3
Atteli-grindeks-eu-lt_1200x600-2
Atteli-grindeks-eu-lt_1200x600-5
IMG_1627
previous arrow
next arrow

O nas

Grindeks jest wiodącym producentem farmaceutycznym działającym od 1946 roku w krajach bałtyckich, z siedzibą główną w Rydze na Łotwie.

Na przestrzeni lat zostaliśmy docenieni przez miliony pacjentów na całym świecie. Nasze produkty sprzedawane są w 100 krajach na całym świecie. Portfolio produktów Grindeks składa się z produktów oryginalnych, generycznych oraz substancji czynnych, wytwarzanych zgodnie ze światowymi wymogami dotyczącymi bezpieczeństwa i jakości.

Pomagamy ludziom przezwyciężyć problemy zdrowotne, koncentrując się na lekach, które leczą choroby kardiologiczne, neurologiczne, onkologiczne, diabetologiczne i dermatologiczne. Naszym celem jest poprawa jakości życia ludzi i sprawienie, aby rozwiązania zdrowotne były dostępne dla naszych pacjentów.

Grindeks Kalceks Polska

Przedstawicielstwo Grindeks Kalceks Polska sp.z.o.o. z siedzibą w Warszawie zostało założone w 2023 roku.

Zdrowie ludzi jest naszym głównym celem, wartością i podstawową zasadą.

Oferujemy nasze leki pod dwiema markami – Grindeks i Kalceks; powodem jest to, że każda z nich specjalizuje się w innym segmencie klientów.

W portfolio przedstawicielstwa znajdują się produkty zarówno z obszaru lecznictwa szpitalnego (m. in. produkty anestezjologiczne, onkologiczne, neurologiczne) jak i lecznictwa otwartego, głównie kardiologiczne, neurologiczne i gastroenterologiczne. W następnych latach planujemy powiększyć nasz zespół i rozszerzyć zakres swojej działalności o kolejne produkty wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami międzynarodowymi (EU GMP STANDARDS, ISO 14001) w Estonii, na Słowacji i na Łotwie.

firstPageHandImg

Uczyń zdrowie swoim nawykiem!

Jesteśmy mocno związani ze zdrowiem, dlatego zachęcamy wszystkich do prowadzenia zdrowego stylu życia.
magnifiercrossmenu